Hakkımızda
Home » Hakkımızda

seren moda

Seren Moda ile hayatınızın en önemli gününde, büyüleyici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özel tasarım ve modellerin yanı sıra, seçkin gelinlik markalarına ait tasarımların satışının da yapıldığı showroomlarımızda dünyada trend olan modelleri inceleyebilirsiniz. Zengin kreasyonlarımızı sizlerle buluşturduğumuz showroomlarımızı ziyaret edin, hayallerinizdeki gelinlik Seren Moda’da sizleri bekliyor!

TURAN AKSOY - YUSUF ÇAMÖZ

Kişiye özel tasarım ve çizimlerle, Avrupadan model takibi, her yıl düzenlenen defilelerimiz ve koleksiyonlarımızla, tecrübeli kadromuzla genç kızların rüyalarını gerçekleştiriyoruz.

2023
gelinlik-seren
gelinlik-seren2

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alan Seren Moda,15 yıldan bu yana devam eden başarı öyküsüne, global bir marka olma hedefiyle devam etmektedir.

Dinamik yapısı ile kendini devamlı yenileyen bir sektör olan tekstilde, gelişimi ve büyümeyi amaçlayan firmamız, hayallerinizle sizleri aynı noktada buluşturmak için çalışmaktadır.

"Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir'' anlayışını benimseyen Seren Moda, kalite esasına göre hareket etmektedir. Bünyesinde yer alan tecrübeli çalışanları ile firmamız, daha güçlü, daha çeşitli ve daha büyüleyici tasarımlarıyla sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir.